Araba İlanlarını hiç bir ücret ödemeden hızlı bir şekilde verebilirsiniz
Hemen ilanınızı vermek için
Üye iseniz giriş yapınız / Üye değilseniz üyelik açınız


Hoşgeldiniz... 01 10 2016 - 07:53

Çin Malı Insignia

Avrupa veya Türkiye’de yaşayanlar için tuhaf gelebilir ama Çinli otomobil severler yeni Opel Insignia’yı Buick Regal markasıyla tanıyacaklar.

 

GM’in küresel pazarlama ağının en önemli halkalarından biri olan Çin’de farklı bir marka ile satılan Insignia, İngiltere’de Vauxall markası altında, ABD’de de Saturn Aura adıyla tanınacak. Belki Avrupa ve Amerika için GM’in yaklaşımı normal karşılanabilir ama Çin’de Buick markası altında Opel modellerini satmak bir hayli iddialı bir yaklaşım olarak göze çarpıyor.

 

Çin’de Buick Regal adıyla satışa sunulacak Insignia Avrupa versiyonundan ufak tefek tasarım farklılıklarına da sahip. Örneğin ön ızgara, yan hava girişleri ve yan aynalarda küçük de olsa bir makyaj yapıldığı görülüyor.

 

Çin’de 2.4 lt 165 HP ve 2.0 lt 217 HP turbo olmak üzere iki benzinli motor seçeneği ile satılan Buick Regal’de 6 ileri manuel şanzıman görev yapıyor. Regal 0’dan 100’e sırasıyla 9.8 sn (2.4 lt) ve 7.8 sn (2.0 lt turbo) ulaşıyor.

Otomobil Dünyasından Son Haberler
Copyright © 2008 AracPort.com - Ücretsiz Sahibinden ikinci el ucuz satılık araç otomobil, araba ilan veya ilanları bırakabileceğiniz araç, otomobil ilan arama sitesidir.

AracPort.com satılık oto, araba, 2.el araç , ikinci el oto,2.el otomobil,otomobil kampanyaları , otomobil fiyatları ,şirket arabası, antika otomobiller ucuz pahalı arabailanlarını içeren bir araba ilan sitesidir. Sitemiz 2. el araba , otomobil , şirket arabası , antika arabalar oto , ticari araç ve satılık motorsiklet almak, satmak ya da kiralamak isteyen internet kullanıcılarını birleştirmek amacıyla kurulmuştur. Sitemiz üzerinden satılık araba ilanlarına ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde satmak istediğiniz 2.el arabalarınız, şirket arabalarınız veya antika arabalarınız için için ücretsiz olarak ilan veya ilanlar verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden bırakılan 2.el araç, 2.el otomobil, 2.el araba, şirket arabaları, antika otomobiller için ücretsiz ilan veya ilanlar verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden bırakılan 2.el araç , 2.el otomobil , şirket arabası ve antika otomobiller ilanlarından sitemiz sorumlu tutulamaz, sorumluluk ilan ekleyenindir. Sitemizde sahibinden satılık, kiralık, hasarlı veya hasarsız , modifiyeli araç , otomobil ilanları arasında arama yapabilir ve sahibinden satılık araba ilanları verebilirsiniz.İletişim:bilgi@aracport.com

2. el araç ikinci el araç 2. el araba ikinci el oto